Star Conflict

 
 

Star Conflict

Star ConflictГравець керує бойовими космічними кораблями різних видів та ролей. У грі є PvP и PvE режими гри, а також пісочница «Відкритий світ». Так само існує режим «Битва за сектор», в якому беруть участь тільки корпорації (клани гравців). Розроблювачі гри позиціонується як командна, де взаємодія гравців у бою та тактика має рішаюче значення для перемоги.

Участь у битвах приносить гравцям синергію та дохід у вигляді гривневої валюти та предметів, які використовуються для вдосконалення кораблів і придбання нових. В середньому сесійний PvP бій триває 5-10 хвилин і в неї беруть участь від 6 до 32 гравців. Тривалість сессії у відкритому світі не обмежено.


Швидкий бій PvP

Гравці ділилися на два протистоячих команди і повинні виконати певну задачу, наприклад: захвати всі маяки, знищити всі кораблі противника і т. Швидкі бої мають декілька видів з різними бойовими завданнями, правилами та умовами. Чем вище рейтинг корабля гравця, тим більше видів боїв і карт він доступний. Кількість гравців у кожній команді залежить від види бою і варіюється від 6 до 32 гравців.

При старті бою сервер автоматично знаходить для гравця команду та оппонентів, що відповідають його рівню. Гравці можуть сформувати свою власну групу в лоббі і відправитися в бій у складі цієї групи.Создан 27 авг 2017